א'-ה' - 09:30-21:00 | ו' - 09:00-14:00​ | מוצ"ש - 22:00
 
המלאכה 45, א.ת. החדש פולג, נתניה  |  טלפון: 074-70-40-470  |  שעות פתיחה: א' - ה': 9:30-20:30, יום ו': 9:00-14:00, מוצ"ש עד 22:00
חפש

שולחן זכוכית לפינת אוכל


איזו פינת אוכל אתם מעדיפים? פינה עם שולחן עץ כבד ומרשים או אולי פינת אוכל עם שולחן דק וקליל? אפשר למצוא מגוון רחב של שולחנות אוכל מעוצבים שיכולים לשמש את פינת האוכל, מה שצריך להחליט זה על איזה סגנון אנחנו הולכים ומשם נוכל להמשיך בתהליך הבחירה שלנו.

בחירת שולחנות פינת אוכל הוא תהליך לא מורכב, ישנם כמה נתונים שעלינו לקחת בחשבון, משתנים שצריכים לחשוב עליהם ולאחר מכן אנחנו יכולים להחליט האם אנחנו מעדיפים שולחן זכוכית לפינת אוכל או שולחן עץ, האם אנחנו מחפשים שולחן ארוך או שולחן צר שנפתח ואם הוא נפתח, כיצד נרצה שיפתח, באופן רגיל או מודולארי. 

אלו פרמטרים משפיעים על בחירת שולחנות פינת אוכל?
פרמטר ראשון, השטח שעומד לרשותנו – פינת אוכל היא בדרך כלל אזור שנמצא בין הסלון למטבח. ישנם בתים שמציבים את פינת האוכל במקום אחר, אך לרוב מדובר בשטח שבין הסלון למטבח. במקרה כזה עלינו לבחון איזה חלק מהשטח יתפוס השולחן, מה שאומר שעלינו לבחון את גודל השולחן שנבחר בהתאם. אנחנו צריכים לקחת בחשבון לא רק את עצם שטח השולחן כמו שהוא אלא גם להתייחס לשאלה, כמה שטח אנחנו צריכים במקרה ואנחנו פותחים את השולחן.

פרמטר שני , איזה עיצוב אנחנו רוצים שיהיה לשולחן. כאן עולה השאלה, האם אנחנו רוצים שולחן זכוכית לפינת אוכל או שולחן עץ. שולחן עץ הוא הרבה יותר מקובל, הוא נחשב אחד משולחנות פינת אוכל קלאסי, מצד שני, שולחן זכוכית לפינת אוכל יכול להיות מאוד מרשים ויתרה מזו, גם הרבה יותר קל ונוח לשימוש. במקרה ויש ילדים קטנים בבית, מוטב לחזור אל האופציה של שולחן עץ, לפחות עד שהילדים יגדלו.

פרמטר שלישי, צבע השולחן. גם לצבע השולחן יש משמעות רבה מאחר והוא משתלב עם העיצוב של פינת האוכל ושל הסלון או המטבח בכלל. לכן עלינו להחליט האם אנחנו רוצים צבע כהה או צבע בהיר. יש לזכור שאם אנחנו בוחרים שולחן לפינת אוכל בצבע בהיר, יהיה לזה מחיר מסוים אם השולחן יתלכלך.

לסיום, אם אתם מחפשים שולחן זכוכית לפינת אוכל או כל שולחן אחר, זה הזמן לפנות ללהב רהיטים, אצלם תוכלו למצוא מגוון סוגי שולחנות פינות אוכל, כולל שולחנות שמותאמים לצרכים שלכם על פי צבעים וגדלים. אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות החנות עוד היום ולקבל הצעות מחיר ייחודיות. 
 
מאמרים:

נשמח לעמוד לשירותכם:
 
 

לקבלת הצעת מחיר
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
| טלפון: 074-70-40-470 |
שעות פתיחה: א' - ה': 9:30-21:00,
 יום ו': 9:00-14:00, מוצ"ש עד 22:00
 
המלאכה 45, א.ת. החדש פולג, נתניה 
 
מזרון אורטופדי     מיטה זוגית     עיצוב חדר שינה     רהיטים מעוצבים     רהיטים מיוחדים     פינת אוכל במבצע     מערכת ישיבה     מזרנים עודפים     סלונים דמוי עור     רהיטים סלונים     רהיטים בשרון     שולחן זכוכית לפינת אוכל     מערכת סלון     מערכות סלון     מערכות ישיבה יוקרתיות     מזרון ללא קפיצים     חדר שינה זוגי     מיטות מעוצבות    
לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטיכם בטופס הבא: