א'-ה' - 09:30-21:00 | ו' - 09:00-14:00​ | מוצ"ש - 22:00
 
המלאכה 45, א.ת. החדש פולג, נתניה  |  טלפון: 074-70-40-470  |  שעות פתיחה: א' - ה': 9:30-20:30, יום ו': 9:00-14:00, מוצ"ש עד 22:00
חפש

רהיטים מיוחדים


מה היא הדרך הנכונה ביותר לבחור את הריהוט שלכם לבית
מה היא המשמעות של בחירת הרהיטים הנכונה? מאיזו חברה הכי כדאי לרכוש ריהוט מיוחד?


אין ספק כי על מנת להרשים ולעצב את הבית המיוחד ביותר יש כאמור לבחור את הרהיטים הנכונים. רהיטים אלו הם אשר יעשו את ההבדל הגדול ביותר. רהיטים מיוחדים מכניסים הביתה אווירה ייחודית וסגנון אשר ייחד את בני הבית, יש את אלו אשר יעדיפו אווירה כפרית בביתם או את אלו אשר יעדיפו סגנון מודרני יותר וצעיר. על כל מקרה חשוב מאוד להבין את המשמעויות של בחירת רהיטי הבית.

בין אם אלו רהיטים מיוחדים שהוזמנו בהזמנה אישית או רהיטים פשוטים יותר חשוב להבין כי רהיטים אלו אמורים לשרת את בני הבית לאורך תקופה ארוכה. לפיכך ההמלצה היא לרכוש את הרהיטים אשר מיוצרים אצל טובי היצרים וכמו כן מורכבים מחומרי הגלם המעולים ביותר. רהיטים העשויים מהעץ המשובח ביותר ללא ספק יעמדו בפני מזיקים וכמו כן יישארו רלוונטיים וטריים גם לאחר תקופה ארוכה.

כמו כן חשוב מאוד לדעת ולהתאים את אותם רהיטים מיוחדים לשאר חלקי הבית ולתנאי הבית. הווה אומר לכמות התאורה הנמצאת באותו חדר בו יונח הרהיט וכאמור בהתאמה מושלמת לגודל החדר. רהיטים יפים וגדולים מידי או קטנים מידי על גודל החדר עשויים לאבד מיופיים ומייחודם. על כן מומלץ ביותר לקבל את ייעוץ המקצועי ביותר.

ריהוט חדרי שינה? רק אצל להב רהיטים מהיבואן!
ללא כל צל של ספק הרהיטים המרשימים והאיכותיים ביותר. כמו כן ילווה אתכם בכל תהליך הרכישה צוות מיומן ובעל ידע רב לטובת בחירת המוצר המתאים ביותר עבורכם. לחברת להב רהיטים מהיבואן לקוחות רבים ומרוצים לאורך הרבה מאוד שנים של יבוא מוצרים ישירות מהיצרן לבית הלקוח.

ריהוט סלון? אילו עוד רהיטים ניתן למצוא בלהב רהיטים מהיבואן?
מבחר עצום של פתרונות ריהוט כמו: פינות אוכל מעוצבות, ריהוט סלוני בסגנונות שונים, חדרי שינה איטלקיים, רהיטי אלקנטרה ועוד. בחברת להב רהיטים מהיבואן גאים בתודעת השירות הגבוהה הכוללת בין השאר הקפדה על עמידה בלוחות הזמנים.
מאמרים:

נשמח לעמוד לשירותכם:
 
 

לקבלת הצעת מחיר
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
| טלפון: 074-70-40-470 |
שעות פתיחה: א' - ה': 9:30-21:00,
 יום ו': 9:00-14:00, מוצ"ש עד 22:00
 
המלאכה 45, א.ת. החדש פולג, נתניה 
 
מזרון אורטופדי     מיטה זוגית     עיצוב חדר שינה     רהיטים מעוצבים     רהיטים מיוחדים     פינת אוכל במבצע     מערכת ישיבה     מזרנים עודפים     סלונים דמוי עור     רהיטים סלונים     רהיטים בשרון     שולחן זכוכית לפינת אוכל     מערכת סלון     מערכות סלון     מערכות ישיבה יוקרתיות     מזרון ללא קפיצים     חדר שינה זוגי     מיטות מעוצבות    
לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטיכם בטופס הבא: