א'-ה' - 09:30-21:00 | ו' - 09:00-14:00​ | מוצ"ש - 22:00
 
המלאכה 45, א.ת. החדש פולג, נתניה  |  טלפון: 074-70-40-470  |  שעות פתיחה: א' - ה': 9:30-20:30, יום ו': 9:00-14:00, מוצ"ש עד 22:00
חפש

מערכות סלון


אין הרבה רהיטים או חפצים שאנחנו מתרגשים לקנות ולקבל יותר מאשר מערכות סלון. אנחנו משקיעים שעות רבות של חיפושים באינטרנט ובחנויות עד שאנחנו מחליטים איזה מערכת סלון לרכוש, אנחנו מתלבטים האם יהיה זה סלון עור נאפה או אחד מסלוני עור פינתיים ואולי בכלל סלון בד?

ברגע שאנחנו מקבלים את מערכת הסלון אנחנו מבינים מדוע התרגשנו כל כך, הרי המערכת יכולה לשנות את כל המראה של הסלון ובכלל של הבית, מספיק שניכנס אליו ונראה מערכת אחרת מזו שהיינו רגילים אליה וכבר אנחנו יכולים להבין מדוע התרגשנו כל כך. כאן טמונה נקודה אחרת בעניין, עצם העובדה שאנחנו לא בוחרים כל יום מערכת סלון חדשה, אלא אנחנו נוטים להחליף מערכות סלון אחת לכמה שנים, בדרך כלל 10 שנים, אז עצם זה שאנחנו רואים פתאום דבר חדש, מרענן ומיוחד, גורם לנו להתרגש, ויש לנו את כל הסיבות הטובות לכך.

מערכות סלון – כיצד בוחרים 
השאלה הגדולה היא כיצד בוחרים, הרי יש הרבה מאוד מערכות סלון, הן מגיעות בצבעים, חומרים ודגמים שונים, אז כיצד אנחנו בוחרים מערכת אחת על גבי מערכת שנייה? יש כמה פרמטרים שישפיעו על בחירת מערכת סלון מבחינתנו.

ראשית, עיצוב המערכת. כן אנחנו בוחנים את צבע המערכת, האם מדובר במערכת סלון עור נאפה או מערכת סלון אחרת, מערכת שמשלבת עץ או כזו שלא, ישנן לא מעט מערכות סלון מתוכן נוכל לבחור עיצובים שונים וייחודים.

שנית, צבע המערכת. הצבע ישפיע על העיצוב וכן על הנראות של הסלון. צבע בהיר יבלוט לעין, עוד צבע כהה ישתלב בצורה הרבה יותר נכונה. אנחנו רגילים לראות מערכות סלון בצבעים כהים ולכן זה הרבה יותר טבעי לנו ליהנות ממערכת סלון כהה מאשר ממערכת סלון בהירה.

שלישית, נוחות, בסופו של יום, המערכת צריכה להיות נוחה, אחרת לא נוכל ליהנות ממנה. העיצוב הוא דבר חשוב אך לא העיקר. עלינו לוודא שהמערכת נוחה לישיבה ממושכת, הן לנו והן לכל בני הבית, צריך לקחת בחשבון שאנחנו אמורים לשבת בסלון חלק גדול מהיום, ולכן חשוב שהמערכת תהיה נוחה ונעימה.

לסיום, אם אתם מחפשות מערכות סלון כולל סלוני עור פינתיים ואחרים, זה הזמן לפנות ללהב רהיטים, חנות אשר מוכרת מערכות סלון ורהיטים אחרים לבית ללא פערי תיווך. צוות החנות ישמח לעזור לכם למצוא מערכת סלון שתתאים לצרכים ולרצונות שלכם. 
 
מאמרים:

נשמח לעמוד לשירותכם:
 
 

לקבלת הצעת מחיר
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
| טלפון: 074-70-40-470 |
שעות פתיחה: א' - ה': 9:30-21:00,
 יום ו': 9:00-14:00, מוצ"ש עד 22:00
 
המלאכה 45, א.ת. החדש פולג, נתניה 
 
מזרון אורטופדי     מיטה זוגית     עיצוב חדר שינה     רהיטים מעוצבים     רהיטים מיוחדים     פינת אוכל במבצע     מערכת ישיבה     מזרנים עודפים     סלונים דמוי עור     רהיטים סלונים     רהיטים בשרון     שולחן זכוכית לפינת אוכל     מערכת סלון     מערכות סלון     מערכות ישיבה יוקרתיות     מזרון ללא קפיצים     חדר שינה זוגי     מיטות מעוצבות    
לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטיכם בטופס הבא: