א'-ה' - 09:30-21:00 | ו' - 09:00-14:00​ | מוצ"ש - 22:00
 
המלאכה 45, א.ת. החדש פולג, נתניה  |  טלפון: 074-70-40-470  |  שעות פתיחה: א' - ה': 9:30-20:30, יום ו': 9:00-14:00, מוצ"ש עד 22:00
חפש

מיטה זוגית


מה היא המשמעות של שינה על מיטה איכותית ביותר? איך בוחרים את המזרון למיטה
על מה צריך לתת את הדעת בבחירת מיטה לחדר השינה? למה דווקא מוצרי להב רהיטים מהיבואן?


אצל רוב האוכלוסייה היממה מחולקת לשעות העבודה, שעות הבילויים ושעות המנוחה והשינה. על פי חלוקה זו ניתן ללמוד כי לפחות שליש מהחיים מבלים במיטה. בילוי זה ללא ספק משפיע השפעה רבה ביותר על כל שאר שעות היממה. אדם אשר לא ישן טוב עשוי להיות עייף ולא מרוכז במשך היום על כן חשוב מאוד לבחור מיטה איכותית מותאמת (לזוג או בודד) לאחר התייעצות עם אנשי המקצוע.

לבחירה נכונה ונבונה של מיטה זוגית חשוב להתייחס למספר פרמטרים עיקריים. אחד המשמעותיים ביותר הוא כאמור המזרון אשר יבחר לאותה מיטה זוגית. מזרון מעולה הוא כזה אשר הטכנולוגיה שלו מאפשרת שינה בכל אחד מצדדי המיטה ללא השפעת התזוזות של הצד השני. כמו כן חשוב להבין כי קושי המזרון יקבע על פי הנוחיות ומבנה גופו של המשתמש במיטה. יש את אלו אשר מיטה קשיחה מידי מטיבה עימם ויש את אלו אשר ירגישו נוח יותר על מיטה רכה יותר. מה שחשוב ביותר הוא לבחון את מנח עמוד השדרה ואת היכולת לקום משינה רעננים וללא כאבים אורטופדיים.

כמו כן מיטה זוגית היא רהיט אשר אמור להחמיא לחדר. בחירה נכונה תעשה בהתאמה לשאר הרהיטים ובהתאמה לסגנון האהוב.

מיטות זוגיות במבצע? למה דווקא המיטות של להב רהיטים מהיבואן?
בחברת להב רהיטים מהיבואן הלקוח הוא בראש סדר העדיפויות. בחברה זו ההקפדה היא בראש ובראשונה על רמה מקצועית גבוהה ביותר וכמו כן על רמת שירות מעולה. בחברה זו ניתן ליהנות ממוצרים המיוצרים אצל טובי היצרנים במחירים אטרקטיביים. השירות האישי כולל בין השאר ייעוץ והדרכה להתאמת המוצר המתאים ביותר עבורכם.

מיטות זוגיות מעוצבות? לא רק!
שלל מוצרים המותאמים לבתים גדולים ומרווחים וכמו כן לחדרים קטנים יותר. פינות אוכל מעוצבות, סלונים במבחר גדלים, מיטות זוגיות מעץ וכמו כן רהיטים מיוחדים. כל המוצרים באחריות מלאה. 
 
מאמרים:

נשמח לעמוד לשירותכם:
 
 

לקבלת הצעת מחיר
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
| טלפון: 074-70-40-470 |
שעות פתיחה: א' - ה': 9:30-21:00,
 יום ו': 9:00-14:00, מוצ"ש עד 22:00
 
המלאכה 45, א.ת. החדש פולג, נתניה 
 
מזרון אורטופדי     מיטה זוגית     עיצוב חדר שינה     רהיטים מעוצבים     רהיטים מיוחדים     פינת אוכל במבצע     מערכת ישיבה     מזרנים עודפים     סלונים דמוי עור     רהיטים סלונים     רהיטים בשרון     שולחן זכוכית לפינת אוכל     מערכת סלון     מערכות סלון     מערכות ישיבה יוקרתיות     מזרון ללא קפיצים     חדר שינה זוגי     מיטות מעוצבות    
לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטיכם בטופס הבא: