א'-ה' - 09:30-21:00 | ו' - 09:00-14:00​ | מוצ"ש - 22:00
 
המלאכה 45, א.ת. החדש פולג, נתניה  |  טלפון: 074-70-40-470  |  שעות פתיחה: א' - ה': 9:30-20:30, יום ו': 9:00-14:00, מוצ"ש עד 22:00
חפש

מזרון אורטופדי


מה היא המשמעות של בחירת המזרון איכותי ביותר?
אצל מי הכי כדאי לרכוש מזרון?
איך בוחרים את המזרון שהכי מותאם לכם?
למה לבחור במוצרים של להב רהיטים מהיבואן?


יש הטוענים כי השינה משפיעה רבות על כל תחומי החיים הרבים. אדם אשר שינתו היא רצופה ואיכותית ללא ספק יוכל לתפקד טוב יותר לאורך כל שעות העירות. שינה מעולה משמעותה בריאות ואיכות חיים. אין ספק כי לאותו מזרון אורטופדי יש השפעה רבה ביותר על איכות השינה ועל היכולת להעביר לילה שלם בשינה רצופה.
 
 
לפני בחירת מזרון אורטופדי חשוב מאוד להבין את המשמעויות של בחירת המזרון. חשוב מאוד להתאים את המזרון שלכם למבנה הגוף. אדם בעל מבנה גוף גדול וכבד יצריך מזרון  שיוכל להחזיק את מבנה גופו במנח שלא יפגע בשום צורה במבנה עמוד השדרה. כמו כן חשוב מאוד להתאים את המזרון לנוחיותו והעדפותיו של המשתמש.

מעבר לאורטופדיות יש לתת את הדעת בבחירת המזרון שלכם גם ליכולתו של המזרון לפלוט החוצה את החום הגוף. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת כיום מזרונים בעלי יכולת פליטת חום גוף, לאורך הלילה האדם הישן על המזרון פולט חום אשר מצטבר במעמקי המזרון, מזרון אורטופדי איכותי יפלוט את החום אל מחוץ לתחומו ויאפשר שינה נעימה. כמו כן מזרונים איכותיים עשויים מחומרים מעכבי בעירה ובכך מרחיקים את הסכנת ההתלקחות.

מתלבטים לגבי בחירת מזרון? שאלו את המומחים של להב רהיטים מהיבואן!
בחברת להב רהיטים מהיבואן יעמדו לצידכם לאורך כל הדרך. צוות מקצועי יכוון וידריך אתכם לבחירת המוצר האיכותי ביותר בהתאם לתקציב. אחד היתרונות הבולטים ביותר של חברת להב רהיטים מהיבואן הוא במחירים האטרקטיביים ביותר וכמו כן בתנאי התשלום נוחים. בלהב רהיטים מהיבואן מקפידים על תודעת שירות גבוהה במיוחד, עמידה עיקשת על לוחות הזמנים שנקבעו.


מזרונים אורטופדיים? רק בלהב רהיטים מהיבואן!
קניית מזרון היא לא עניין של מה בכך. חשוב מאוד לקבל את ההסברים המפורטים ביותר וההכוונה הנכונה ביותר לבחירת המזרון המתאים. כל מוצרי החברה באחריות מלאה, מוצרי איכות המיוצרים במפעלים המובילים בעולם. 
מאמרים:

נשמח לעמוד לשירותכם:
 
 

לקבלת הצעת מחיר
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
| טלפון: 074-70-40-470 |
שעות פתיחה: א' - ה': 9:30-21:00,
 יום ו': 9:00-14:00, מוצ"ש עד 22:00
 
המלאכה 45, א.ת. החדש פולג, נתניה 
 
מזרון אורטופדי     מיטה זוגית     עיצוב חדר שינה     רהיטים מעוצבים     רהיטים מיוחדים     פינת אוכל במבצע     מערכת ישיבה     מזרנים עודפים     סלונים דמוי עור     רהיטים סלונים     רהיטים בשרון     שולחן זכוכית לפינת אוכל     מערכת סלון     מערכות סלון     מערכות ישיבה יוקרתיות     מזרון ללא קפיצים     חדר שינה זוגי     מיטות מעוצבות    
לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטיכם בטופס הבא: