א'-ה' - 09:30-21:00 | ו' - 09:00-14:00​ | מוצ"ש - 22:00
 
המלאכה 45, א.ת. החדש פולג, נתניה  |  טלפון: 074-70-40-470  |  שעות פתיחה: א' - ה': 9:30-20:30, יום ו': 9:00-14:00, מוצ"ש עד 22:00
חפש

חדר שינה זוגי


כשאנחנו מתכננים לעצב חדר שינה זוגי, עלינו לקחת בחשבון שורה ארוכה של נקודות אשר, בסופו של דבר, יחברו ביחד את כל הרעיון של העיצוב לכדי מציאות בשטח. חלק מהנקודות כפי שנוכל לראות, לא שונות מהותית מהאופן בו אנחנו מעצבים חדר שינה של יחיד, אך במקרים רבים, מדובר על נקודות מהותיות שמתייחסות לעצם הייחוד של חדר שינה זוגי.

נתחיל בכך, שלהבדיל מחדר שינה יחיד, הרי שבחדר שינה זוגי אנחנו צריכים להתייחס לרצונות של שני אנשים. הדרך הקלה לעשות זאת היא להגיע להסכמה לפני שבוחרים מיטה זוגית או כל רהיט אחר. אפשר לעשות זאת באמצעות שיחה על מאפייני החדר וכן באמצעות מעבר על קטלוגים שונים.

נקודה אחרת שצריך להתייחס אליה היא כמובן השטח שעומד לרשותנו. חדר שינה זוגי, מן הסתם כולל מיטה זוגית, עלינו להחליט מה הגודל של המתאים ואיזה חלק משטח החדר היא תתפוס. בשנים האחרונות יש נטייה ללכת על מיטות מינימליסטיות, מיטות שמגיעות ללא שידות וללא ראש מיטה, בדרך כלל מדובר על מיטות יחסית פשוטות אך מעוצבות בצורה יפה ומרשימה.

במידה וכן מחליטים לרכוש מיטות מעוצבות, הרי שצריך גם להתאים את המיטה לא רק לשטח אלא גם לעיצוב הכללי של החדר. אם החדר הוא בצבע בהיר, מומלץ שהצבע של המיטה יהיה אף הוא בהיר. אם העיצוב של החדר הוא מודרני, רצוי שהמיטב תהיה גם היא מודרנית בשביל שתשתלב בעיצוב הכולל. ניגוד קיצוני מדי, יכול לפגוע בעיצוב של החדר ולגרום אי נוחות בעין.

עוד נקודה שצריך להתייחס אליה היא החלוקה של השטח. זה לא מספיק להסתכל על מכלול השטח, אלא גם איך הוא מתחלק. מן הסתם, אם יש ארון בחדר (כיום נהוג יותר להציב את הבגדים בחדר ארונות חיצוני), אז הוא לא יכול להיות בקיר עם חלון, מצד שני, גם את המיטה לא מומלץ להציב מתחת לחלון, מאחר ובתנאי מזג אוויר שונים זה יכול להשפיע עלינו. מה עושים? מסתכלים על חלוקת השטח של החדר ומחליטים היכן וכיצד להציב את הרהיטים השונים.

לסיום, אתם מוזמנים לפנות אלינו, להב רהיטים ולקבל מאיתנו את כל המידע לגבי עיצוב חדר שינה זוגי. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ואנחנו נשמח לספק לכם דוגמאות והצעות מחיר אטרקטיביות. אצלנו תמצאו מיטות מעוצבות מסוגים שונים שיכולים להתאים לכל עיצוב של חדר שינה. 
 
מאמרים:

נשמח לעמוד לשירותכם:
 
 

לקבלת הצעת מחיר
מלאו פרטיכם בטופס הבא:
| טלפון: 074-70-40-470 |
שעות פתיחה: א' - ה': 9:30-21:00,
 יום ו': 9:00-14:00, מוצ"ש עד 22:00
 
המלאכה 45, א.ת. החדש פולג, נתניה 
 
מזרון אורטופדי     מיטה זוגית     עיצוב חדר שינה     רהיטים מעוצבים     רהיטים מיוחדים     פינת אוכל במבצע     מערכת ישיבה     מזרנים עודפים     סלונים דמוי עור     רהיטים סלונים     רהיטים בשרון     שולחן זכוכית לפינת אוכל     מערכת סלון     מערכות סלון     מערכות ישיבה יוקרתיות     מזרון ללא קפיצים     חדר שינה זוגי     מיטות מעוצבות    
לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטיכם בטופס הבא: